Зміст номера
№ 06 / 2024, червень
ЕКОзаконодавство
Юлія Шупик
Моніторинг законодавства (травень – 2024)
Екологія & Економіка
Олександр Соколов
Про важливе у цифрах: ринок небезпечних відходів України
Судова практика
Вікторія Варєнікова
Передання земель лісового фонду в приватну власність
Управління відходами
Марина Тимошенко
Система управління медичними відходами
Водокористування
Надія Соломатіна
Норми водоспоживання та водовідведення
Слово редактора
голова експертної ради видання «ECOBUSINESS. Екологія підприємства», інженер-еколог, промисловий еколог гірничовидобувного підприємства, внутрішній аудитор СЕМ ISO 14001      
Сергій Карагодін
Шановні читачі!

Уже червень. Позаду практично половина 2024 року. 5 червня світова спільнота вже традиційно відзначала Всесвітній день охорони довкілля. Цей день уперше відзначили у 1973 році. Основною метою цього свята є привернення уваги світової громадськості та політиків до проблем довкілля, а також стимулювання відповідних дій для поліпшення стану довкілля. Мета цього свята – донести кожній людині, що у нас немає іншої планети. Усесвітній день захисту довкілля у 2024 році присвячений відновленню земель, боротьбі з опустелюванням і засухами, цьогорічний лозунг – «Наша земля. Наше майбутнє. Ми покоління відновлення».

Для нас, українців, це не просто лозунг, а реальність. Саме перед нами стоїть завдання з відновлення не лише наших земель, а й усієї нашої держави… зеленого відновлення.

У свіжому номері як завжди моніторинг законодавства, замість традиційного інтерв’ю читач ознайомиться з баченням фахівців консалтингової компанії «Pro-Consulting» стану ринку небезпечних відходів України. Це питання для підприємств наразі є одним із найболючіших.

Читати повністю