Нестабільність води швидко стає все більш поширеною проблемою.
Найбільша в Європі посуха за останні 500 років. Війна в Україні. Все відчутніше забруднення водойм. Ф’ючерси на воду…
З цих причин багато компаній шукають способи вирішити проблему їх використання та стати більш уважними споживачами цього дорогоцінного ресурсу.
Компанії, які відмовляються переосмислювати свої бізнес-моделі чи трансформувати свої підходи для впровадження більш безпечних для води технологій і практик, отримають суттєвий удар по прибутку в найближчі роки — і інвестори всього світу починають це помічати.
Промислові компанії повинні змінити спосіб збирання, управління та аналізу даних про воду на кожному етапі своєї діяльності. Автоматизація, аналітика та дистанційний моніторинг є критично важливими компонентами значущої програми водозбереження.
Зрештою, внутрішня водна політика, яка ще кілька років тому могла колись вважатися просто «хорошим піаром», швидко стає оперативною необхідністю.
Сільськогосподарські стоки є однією з основних причин забруднення води. Прісна вода може заразитися цвітінням водоростей, спричиненим високим вмістом азоту та фосфору, що може призвести до виснаження кисню у воді, що робить її непридатною для пиття та призводить до загибелі багатьох організмів.
Однак, сільськогосподарська практика не єдина винна.
У таких галузях промисловості, як нафтова і газова, у процесах видобутку використовується велика кількість води. Коли свердловини виходять з ладу, відбуваються витоки під час транспортування стічних вод, або коли сховище стічних вод сконструйовано погано — забруднена вода може знову потрапити в навколишнє середовище.
В цьому вересневому випуску, як і багато років поспіль, спеціально присвяченому питанням води, попри роз'яснення вимог і надання алгоритмів дій, в кожній статті ми закликаємо до ДІЙ! Бездіяльність надто дорого обійдеться не лише кожній компанії, а й національній безпеці України!