Зміст номера
№ 02 / 2020, лютий
Практикум еколога
Марина Тимошенко
ТОП-10 запитань-відповідей
Слово редактора
Шеф-редактор
Людмила Циганок
Більше не можна мовчати

У лютому ми розповімо на сторінках цього журналу все, що треба знати про 6 водних Директив ЄС. Забезпечення сталого розвитку економіки України вимагає налагодження ефективного механізму водокористування, адже цей природний ресурс є стратегічно важливим як з економічної точки зору, так і необхідним для забезпечення життєдіяльності. Для України питання раціонального використання водних ресурсів надзвичайно актуальне у зв’язку з водоємкою промисловістю, високими нормами водопостачання жителів міст, великими втратами при транспортуванні води і зростаючим забрудненням водних джерел.

Ми надамо практичні роз’яснення, як розрахувати індивідуальні норми водоспоживання на підприємствах.

Акцентуємо увагу, які перешкоди слід подолати при оформленні дозволу на спеціальне водокористування для підприємств нафтогазової галузі.

Цей випуск ми прагнули зробити максимально різнобічним та практичним, тому охопили декілька ключових аспектів роботи еколога на підприємстві, зокрема:

Як провести інвентаризацію викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря? Роз’яснюємо ключові аспекти та мету проведення.

Як правильно укласти договір на передачу будівельних відходів?

Яких рішень для організації дієвого ринку управління промисловими відходами потребує Україна? Автор роз’яснить головні «пробіли» законодавства щодо промислових відходів, про обмеження Державного класифікатора відходів, про європейські рішення в управлінні відходами…

Як досягти максимального ефекту для бізнесу та держави: податкові експерименти з широким залученням стейкхолдерів.

Щоправда, коли цей журнал було підписано до друку, від читачів надійшло ще безліч інших цікавих практичних запитань, які не змогли розмістити на шпальтах видання. Пам'ятайте, ми працюємо саме для вас, тому кожен, хто читає журнал у 2020 році, є головним автором, що формує наповнення видання!

Читати повністю