«Чим краще ви розумієте природу своїх помилок, тим вищі ваші шанси на швидкий прогрес», — стверджує Каспаров.
Цей урок корисний не тільки для бізнес-стратегій.
Без реальних інструментів екомодернізації всі реформи виглядають симуляцією!
Як ви гадаєте, чи хочуть насправді великі ФПГ або певні політичні кола інноваційних та екологічних виробництв?
Безперечно, вважаю, погодитеся: сумлінний бізнес хоче інвестувати та заробляти на довгостроковій капіталізації бізнесу, тому йому вигідні прозорі правила гри.
Шахрайський бізнес хоче нічого не вкладати та отримувати швидкі прибутки, порушувати правила, тому йому вигідна консервація безладу. Таким чином, шахрайський бізнес буде постійно чинити опір прозорим правилам гри. А сумлінний бізнес не просто готовий, а чекає на створення зрозумілих та прозорих умов у сфері охорони довкілля!
На момент здачі журналу в друк, досі не зрушилася реформа сфери управління відходами. Чому така важлива сфера не змінюється? Питанню відходів ми вирішили присвятити цей випуск!
Важливо бути чесним, безжально і непохитно чесним!
Найчастіше ми в принципі не хочемо визнати, що наші помилки дійсно є нашими. Ми готові списати все на обставини, конфігурацію інших гравців, співробітників у компанії або кого завгодно ще, тільки щоб не визнавати своєї провини у власній поразці.
Помилки роблять усі. Питання в тому, що ми вчиняємо після того, як ми їх зробили: тішимося жалістю до себе, займає-мося самознищенням або ж намагаємося проаналізувати власні ходи, які крок за кроком призвели до цих помилок?
Як допускати мінімум помилок у своїй діяльності? — дати максимум практичних порад і підказок! Така мета всієї команди журналу!
І наостанок, хочу подякувати, що і в другому півріччі ви залишаєтеся з нами, і своєю невтомною працею, іноді ціною власного здоров’я та часу, змінюєте парадигму!