Зміст номера
№ 01 / 2020, січень
Шпаргалка для еколога
Календар еколога — 2020
Практикум еколога
Марина Тимошенко
ТОП-10 запитань-відповідей
Актуальне роз’яснення
Іван Паламарчук
Лушпиння соняшника — вид відходу чи побічна продукція?
Слово редактора
Шеф-редактор
Людмила Циганок
Шановні друзі!

Така цитата розпочинає серію публікацій нової рубрики журналу про міжнародний досвід екологізації бізнесу, і ось що хотілося б зазначити насамперед.

Прогнозовано, що всіх нас очікує рік трансформацій, змін і перебудови процесів. Тому вкрай важливо, аби всі ми разом усвідомили кінцеву мету.

Традиційно протягом року ми будемо надавати найгарячіші роз’яснення, підказки, успішні кейси, щоб спростити роботу.

Початок року — водночас радісний і важкий період. Коли свята минуть, доведеться розпочинати кропітку працю, адже після канікул зробити це нелегко. До того ж січень — традиційно складний місяць. Перший номер журналу підкаже, як успішно подолати цей період.

Одним із перспективних напрямів зі зниження викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря є перегляд поточних підходів до експлуатації та обслуговування наявного газоочисного устаткування. На сьогодні представлена неймовірна різноманітність газоочисного устаткування. Вона настільки велика, що навіть нема єдиних підходів до його класифікації. Про парк газоочисного обладнання, проблеми сьогодення та нові можливості — у січневому випуску.

Як власникам або наймачам, користувачам, у тому числі орендарям джерел утворення побутових відходів, забезпечити роздільне збирання побутових відходів? У випуску подано практичні поради із проведення і контролю на підприємстві (по виробничих підрозділах) принципів окремого сортування ТПВ (пластик, макулатура, скло, вологі побутові відходи) та спрямовування їх на вторсировину чи утилізацію.

Під час роботи муніципальних очисних споруд внаслідок очищення стічних вод утворюється великий об’єм відходів. Про шляхи використання осадів стічних вод та мулу — у спеціальному матеріалі.

Складаємо екологічну звітність разом! Надаємо алгоритм та приклади заповнення звітної форми № 1-відходи (річна). Також корисним буде роз’яснення щодо вимог екологічного нормування.

Нагадую також про можливість отримання без додаткових оплат персональних консультацій наших експертів!

Дякую, що Ви з нами у 2020 році! Все буде ЕКО!

Читати повністю